İstanbul metal kenet çatı 

İstanbul metal kenet çatı yapısı ayrıntılı bir şekilde incelendiğinde kenar aksesuar. Z profili, taş yünü, trapez sac, buhar dengeleyici ve bağlantıyı sağlayan kenet sac bölümlerinden oluşur.

İstanbul Kenet Çatı Üretim

 İstanbul Kenet Çatı yapısı ayrıntılı bir şekilde incelendiğinde. Kenar aksesuar, z profili, taş yünü, trapez sac, buhar dengeleyici ve bağlantıyı sağlayan kenet sac bölümlerinden oluşur.

Çatı işlemlerinde çok büyük kolaylık sağlayan metal kenet çatı sistemi montajı ile de oldukça büyük avantajlar sağlar. Kenet saclar el pensesi ile birbirine monte edilebileceği gibi bu işlem kenet sıkma robotu aracılığı ile de yapılabilir.

Kenet yapısı yalnızca çatı sistemlerinde değil cephe sistemlerinde de kullanılır. Isı yalıtımı sağladığından ve montajı kolay olduğundan cephe kaplamaların da kenet sistem kullanılmaya başlanmıştır.

İstanbul Kenet Çatı kullanım alanları

Bakır, alüminyum ve çinko, galvaniz malzemeden üretilen. Kenet çatı sacları boyalı veya boyasız olarak müşteri ile buluşmaktadır. Metal kenet çatı sistemlerinde dört farklı metal türü kullanılır. Bunlardan ilki çok eski tarihlerden beri kubbe yapımında aynı prensiple kullanılmakta. Olan fakat günümüzde kenet teknolojisi ile daha kolay uygulanan bakır kenet çatılardır. Bu malzemenin büyük bölümünü bakır elementi oluşturmaktadır. İkinci olarak kullanılan tür alüminyumdur.

 Alüminyum veya boyalı galvaniz sac malzemeden imal edilmiş olup, boyuna ek yerleri yoktur, kelepçeli tip çatı profili, ısı yalıtımı ve yangından korunma ile desteklenmiştir. Boyalı galvaniz sac ankraj plakası, uzunluk sınırlaması olmaksızın makinelerde sahada üretilebilen, özellikle ince ve düşük eğimli çatılar için sorunsuz çözümler sağlayabilen yeni nesil çatı kaplama ürünleridir. Proje şartnamesine göre 325-525 mm arası farklı kesitlerde üretilebilmektedir. Kullanım kapsamı Düşük eğimli çatı kaplamalarında

  • Yuvarlak ve tonozlu çatı kaplamaları
  • Tüm konut, sosyal ve endüstriyel tesislerde Avantaj kullanın
  • Projeye göre sahada yükseklik haritası çizilebilir.
  • Sistem ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve yangın önleme işlevlerine sahiptir.
  • Tavandaki buhar ve nem geçişini dengeleyerek çatının nefes almasını sağlayın.
Resim
whatsapp
Teklif Al
Telefon
X