iletişim

Merve Mah. Örnek Sok. 7/9 Kat.4 D.10, 34885 Sancaktepe/İstanbul

Kenet çatı sistemleri aliminyum veya boyalı galvaniz sac malzemelerden projelendirilerek üretilmektedir. İhtiyaçlara göre kalınlık 325-525 mm arasında değişmektedir, eğimi düşük ve detayları fazla olan çatılar için tercih edilen bir yöntem ve uygulamadır. .kenet çatı sistemleri için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamaktadır. Projelendirme, satış ve fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konik veya içbükey-dışbükey uygulamalar rahatlıkla gerçekleştirilebilir ve uygulamadaki rahatlığı gerek klasik gerekse de modern mimari projeler için gerçekleştirilebilir.

Kenet çatı Avantajlar ;

Özgün uygulama olanağı,Yüksek tasarım özgürlüğü,Kaplamaya entegre solar çözümler,Çevre sertifikalı ürünler,Tasarımda çarpıcı hatlar,Ekonomik olarak her bina formuna uygunluk,Kenet çatı Bakım gerektirmez,Sade tasarım ve kolay montaj,Ön üretime sayesinde daha az alet kullanımı,Çok amaçlı çatı kullanımı

Kenet çatı Diğer çatı kaplama ürünlerine nazaran su sızdırmazlık riskini daha azdır. Mahya üzerinden saçağa veya saçak üzerinden saçağa tek parça kenetlenebilmesi mümkündür. Özel montaj aksesuarları sayesinde birbirine kenetlenen levhalar metal yüzeylerin delinmesine ihtiyaç kalmadan montajı yapılır, bu işlem su sızdırmazlık riskini de oldukça düşürmektedir.

Metal Kenet çatı Uygulama sonucunda estetik ve modern bir hal alan kenet çatı sistemleri, oldukça kaliteli ve ekonomiktir ve üstte belirttiğimiz gibi avantajlara sahiptir.


sosyal

Ad Soyad *
Telefon
İl
İlçe
E-Posta *
Mesaj *
whatsapp
Teklif Al
Telefon
X