Kategoriler

Trapez Sac üretimi

Resim

TRAPEZ SAC UYGULAMA

Erzurum Trapez sac, genellikle çatı kaplamalarında ve inşaat alanlarının etrafını güvenli hele getirmek için sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Erzurum Trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik, çatı ve cephede montajının kolay olması, malzemenin hafif olması sayesinde taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf ve pratik montaj imkânı verir. Şantiye ve depolarda az yer işgal eder. Renk ve form çeşitliliği müşteriye seçim imkânı verir. Geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostudur.

ErzurumTrapez sac; prefabrik yapı imalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, baraka yapımında, depo inşaatında, akaryakıt istasyonları, hava alanları, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, otoparklar, spor salonları, stadyumlar ve hangarlarda duvar ve tavan kaplaması olarak da kullanılabilir.

Erzurum Trapez sac, galvanizli, boyalı ya da gofrajlı ürünlerin trapez levha olarak biçimlendirilmiş halidir. 27 / 200 formunda trapez sac Erzurum levha üretilmektedir. Malzeme kalınlığı maksimum 1,20 mm’dir. 15.000 mm’ye kadar boy kesim yapılabilmektedir. Biçimlendirilmiş Erzurum trapez sac levha genişlikleri 1.000 mm enden 860 mm; 1.220 mm enden 1.050 mm en olarak üretilmektedir.

Trapez sacda kaliteli ve uzun süreli kullanım istiyorsanız Erzurum trapez sac a gelin.

Tel ve çit alanındaki uzmanlığını trapez saçta da gösteren  Erzurum trapez sac” yılların vermiş olduğu birimiyle sizlere hizmet sunuyor.

Zamanın hızlı ilerleyişine paralel olarak artık pratik kullanımlı ve uzun ömürlü eşyalar ve malzemeler tercih edilmeye başlanmıştır. Hem zamandan hem maliyetten tasarruf etmek, günümüzün en önemli özelliği haline gelmiştir.

TRAPEZ SAC FİYATLARI

Erzurum Trapez sac fiyatları, kullanım özellikleri ile çatı kaplamasında, inşaat ve eğimli yerlerin güvenliğinin sağlanmasında ya da cephe kaplamasında çokça tercih edilen trapez sacın çeşidine göre değişmektedir.

Cephe kaplamasında Galvaniz Trapez Sac kalınlıkları 0,30mm den başlamaktadır. Çatı kaplamada ise uygulanacak alana göre, değişik ebatlarda yapılabilmektedir.

Erzurum Trapez sac fiyatlarının belirlenmesinde, imalatçı firma tarafından yapılacak bir ön çalışmanın olması sağlıklı olacaktır. Uygulama yapılacak alanın önceden görülmesi, hem müşteri memnuniyetinin arttırılması konusunda hem de imalatçı firmanın işlerini kolaylaştırması açısından önemlidir.

Galvanizli boyalı ya da gofrajlı çeşitleri, ürünlerin trapez levha olarak biçimlendirilmiş halidir. 27 / 200 formunda trapez levha satışı yapılmaktadır. Malzeme kalınlığı standart 0,50 mm’dir. Diğer kalınlıktaki trapez saclar maksimum 1,20 mm’ye kadar sipariş üzerine temin edilmektedir. Formlanmış trapez levha genişlikleri 1000 mm enden 860 mm; 1220 mm enden 1050 mm en olarak üretilmektedir. Erzurum Trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik, çatlamaz, kırılmaz, paslanmaz, hafif, çok pratik bir çatı örtüsüdür. Galvaniz ve boyalı renk çeşitleri ile istenilen ebatlarda yapılmaktadır.

 Erzurum Trapez sac; prefabrik yapı imalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, baraka yapımında, depo inşaatında, akaryakıt istasyonları, hava alanları, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, otoparklar, spor salonları, stadyumlar ve hangarlarda duvar ve tavan kaplaması olarak da kullanılabilir.

Erzurum Trapez sac fiyatları imalatındakalitenin ve  adresi ”.Erzurum Trapez sac  ; bünyesinde çalıştırdığı, alanında uzman çalışanları ve birikimiyle, trapez sac üretiminde adından sıkça söz ettiriyor.

Size uygun kaliteli ve ekonomik trapez sac fiyatları için, hemen firmamızla iletişime geçin.

whatsapp
Teklif Al
Telefon
X