Ana sayfa » Galvaniz Kenet Çatı

Galvaniz Kenet Çatı

Kenet Çatı Galvaniz

Galvaniz kenet çatı yapımında kullanılan metal malzemelerde kalınlık genellikle 0,5-0,7 mm arasındadır. Çatı tamamen metal olduğundan tam anlamıyla su sızdırmazlığı sağlar. İstenilen her boyutta yapılabilmesiyle birlikte yapım aşamasında büyük kolaylık oluşturur. Geniş alanlarda ve dairesel yapılarda sorunsuz şekilde uygulanabilen kenet çatının iki türü vardır. Bunlar düz ve trapez kenetlerdir. Kenet çatı yapılırken vida kullanılmaz, birbiri içine geçerek kenet yoluyla bağlantı sağlandığından bağlantı noktalarından sızıntı ihtimali ortadan kaldırılmış olur.

Galvaniz Kenet Çatı

Fazla yük taşıma zorunluluğu olan çatılarda trapez kenet kullanılmalıdır. Trapez kenetler, düz kenetlere göre daha fazla yük taşımaktadırlar. Eğer çatı inşa edilecek alan uygun ise düz kenetli çatılarda su sızdırmazlığı ve bina koruması açısından trapez kenetler kadar sağlıklı sonuçlar verecektir.

Galvaniz Kenet Sistemin Özellikleri

Kenet çatı, ergonomik, ekonomik ve fonksiyonel çatı malzemelerindendir. İnşaat sektöründe yaşanan gelişimler ve mimari anlayışın değişimi sonucunda çatı yapımında kullanılan yöntemlerde her geçen gün yenilenmektedir.

Galvaniz Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.