Ana sayfa » Teras Kapatma

Teras Kapatma

Teras kapatma yapısı kışın soğuktan ve yağışlardan korunmayı sağlarken,yazın ise hem sıcaktan hem de hayvanların çeşitli şekilde rahatsızlık vermesi gibi durumlardan kurtulmaya yarayan bir yapıdır. Cam ve ahşap kullanılarak yapılan bu sistem ile alan olarak da daha geniş bir kullanım alanı elde edilmektedir. Kullanım ömrü bakımından da kullanılan ham maddeye göre değişen bu yapı uzun yıllar bu özelliklerini korumaktadır. Hem bir koruma hem de şık bir görünüm sunmaktadır.

1.Ahşap Teras Kapatma

Bu yapı ile teras üstü kapatma işlemleri uygulanabilir. Özellikle sağlam ve bu sağlamlığı uzun süre devam ettirmesi ile terchi edilen bir yapı olmaktadır. Ayrıca estetik açıdan oldukça güzel olan bu yapı dayanıklılığı ve estetik güzelliği bir arada sunuyor.

2.Cam Teras Kapatma

En çok tercih edilen teras kapatma yapılarından olan bu yapı ile hem dış etmenlerden korunurken,ayrıca geceleri ve gündüzleri muhteşem manzaranın keyfini çıkarmakta mümkün oluyor. Daha ferah bir ortam sunan bu yapı montaj açısından da oldukça kolay bir şekilde monte edilmektedir. Cam yapıda uzun yıllar bozulmadan kullanılabilmektedir.

3. Kış Bahçesi

Kış bahçesi,4 mevsim rahatça kullanılan,ev ortamını bahçeye taşıyan,isteğe göre özgürce düzenlenebilen ortamlardır. İsminin aksine her mevsim kullanılabilen yapısı ile dikkat çekmektedir. Kış aylarında etrafı kapanan yapısı ile soğuğu engellemesi,yaz aylarında ise açılan yapısı ile ferah bir ortam sunması kullananlar için oldukça önemli olmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin (0) 216 487 00 61 ‘den Bize Ulaşabilirsiniz.