Ana sayfa » Kenet Çatı Sistemleri

Kenet Çatı Sistemleri

Kenet çatı sistemleri sıklıkla tercih edilen sistemler arasındadır. Eğimi minimum yüzde 5 olan her çatıda uygulanabilen bir sistemdir. Şık ve dekoratif bir görünüm sağlaması dolayısıyla sıklıklar tercih edilmektedir. İstenilen renkte imal edilebilmeleri son derece estetik ve göze çarpıcı bir görünüm sağlamaktır.

Günümüzün modern yapı anlayışı ile uyuşan kenet çatış sistemleri sadece binalarda değil fabrika, şantiye ve daha birçok mekanın çatısında da kullanılabilmektedir. Yağmur, güneş, dolu ve rüzgar gibi her türlü olaya karşı yüksek bir dirence sahip olması dolayısıyla son derece dayanıklıdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra son derece dayanıklıdır.

Kenet Çatı Sistemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kenet çatı sistemleri hiçbir delme işlemi yapılmadan paslanmaz güçlü klipsler ile monte edilmektedir. İstenilen uzunlukta üretilen bu parçalar birbirlerine kenetlendikten sonra kenet robotu vasıtasıyla monte edilmekte ve su sızdırmazlık sağlanmaktadır. Diğer sistemlere kıyasla montajının oldukça kolay olması maliyetini düşürmektedir. Bunun yanı sıra kış izolasyon açısından son derece avantajlı olan kenet çatı sistemleri yazın mekanlarınızı serin, kışın ise sıcak tutarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

Paslanmaz malzemeden üretilen bu sistemler hem ucuz maliyetli olması hem de son derece yüksek performans sağlamaları dolayısıyla oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sistemlerin imalatında genellikle titanyum çinko kullanılmaktadır. Titanyum çinko denilen malzeme maksimum enerji tasarrufu sağladığı gibi dışarıdan gelecek her türlü etkene de dayanıklıdır. Bu sistemlerin montajı kenetleme robotları ile yapıldığı için herhangi bir sızdırma söz konusu olmamaktadır.

 

Monte edilmesinin kolaylığı bir yana bakım maliyeti de son derece düşük olan bu sistemler yanmazlık özelliğine sahiptir. Dolayısıyla yangın gibi afetlere karşı son derece dirençlidir. Siz de yapılarınız için kenet çatı sistemlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir, daha detaylı bilgi için ise bizlere ulaşabilirsiniz.

Kenet Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.