Hazır Sundurma

Hazır sundurma yapısı modüler bir sistem olarak birbirine eklenerek istenilen boylarda uygulanabilmektedir. Mühendislik ayağından üretilen destek ayakları ile sağlam bir yapı ortaya koymaktadır. Destek ayaklarının hem hafif hem de sert olması ile hazır sundurma ürünlerinin (Alüminyum,mantolama ve kompozit cepheler) montajını kolaylıkla yapmak mümkün olmaktadır. Simetrik üretilen destek ayakları ile çift yönlü bir kullanım söz konusu olmaktadır. Yapı olarak da kişiye özel renk ve desen kullanımı bu yapıyı daha cazip kılmaktadır.

Şiddetli rüzgar ve kar gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılık konusunda oldukça dirençli bir yapısı olmasına rağmen oldukça hafif ve esnek bir yapıdadır. Bu şekilde ağır darbelere karşı da son derece dirençlidir. Sundurma çeşitleri arasında yaygın olarak kullanılan bu yapı çeşitli ham maddelerden üretilebilmektedir. Paslanmaz çelik,metal ve plastik gibi ham maddeler tercih edilmektedir. En yaygın hazır sundurma çeşitleri ise; Cam Sundurma ve Polikarbon Sundurma çeşitleridir.

Hazır Sundurma Özellikleri

Serbest ölçüler ile üretilebilmesi ile her mekana uygun olarak uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak ürün birçok farklı şekilde monte edilebilir. Ne kadar monte  edilirse edilsin sonunda tek parça bir yapı oluşur. Koruma amaçlı kullanılmasının yanında estetik açıdan da güzel ve şık bir görünüm şansı sunuyor. Ayrıca montajının oldukça basit olması da bu yapıyı öne çıkarıyor. Kısacası basit bir yapıda hem maksimum dayanıklılık hem de benzersiz bir şıklık ortaya konuyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin (0) 216 487 00 61 ‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git