Hakkımızda

Albayrak Yapı, Cephe Kaplama ve Çelik Konstrüksiyon Sektöründe güvenilir isimdir.

Albayrak Yapı, 1998 yılında kurulmuştur.Çelik Konstrüksiyon Çatı ve Cephe Kaplama, Cephe Giydirme sektörlerinde faaliyet gösteren Albayrak Yapı,kısa zamanda sektöründen hızla yükselerek, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Şile yolu üzerinde bulunan fabrika binası, 2.500 m2 ‘si kapalı toplamda 6.500 m2 alan üzerine kurulmuştur.100 kişinin istihdam edildiği bu tesiste, projelendirme, sunum, işleme ve ön montaj gerçekleştirilmekte, uygulama ise sahada yapılmaktadır.

Albayrak Yapı, Kenetli Sistemde üretimini %100 kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Üstün teknolojisi, eğitimli personel gücü, aynı anda 7 şantiyede atölye kurabilecek makine donanımıyla hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Albayrak Yapı, Çatı Kaplamaları konusunda, dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan İngiliz RIGISYSTEM’in Türkiye’deki tek distribütörüdür.

Cephe giydirme sistemleriyle ilgili de çözüm sunan firmamız, mimari tasarım süreci içerisinde mimari ofislerle çözüm ortaklığına giderek uygulaması zor görünen tasarımların detaylandırılması ve mimarinin özgür bırakılarak tasarımdaki sınırlandırıcı etmenlerini ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.

İnsan gücünün önemli olduğu bir sektörde faaliyet gösteren Albayrak Yapı, personelini sürekli geliştirmekte “yeniliklere açık düşünebilme mantığı” nı oluşturabilmek için düzenli eğitim faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız, iş veren ve yüklenici memnuniyetini ön planda tutmuş makine ve ekipman gücünü yükselterek bir çok başarılı uygulamaya imza atmıştır.

Uygun projelerinizde birlikte çalışabilmek umuduyla,

Saygılarımızı sunarız.

Yukarı Git