Ana sayfa » Çelik Çatı Konstrüksiyon Sistemleri

Çelik Çatı Konstrüksiyon Sistemleri

Yüksek kalite ile çok uzun yıllar sektörde yer alan firmamız çelik konstrüksiyon sistemleri (çelik taşıyıcılı) ile alakalı tüm konularda en güvenilir hizmetleri vermektedir.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Nedir?

Çelik konstrüksiyon çatıların sistemleri hizmetleri ile firmamız her zaman en güvenilir olduğunu başarılı yapılarıyla kanıtlamıştır. Bütün taşıyıcı sistemlerin çelikten yapıldığı ve özellikle deprem bölgelerinde kullanımının tercih edildiği geniş açıklıklar ile yüksekliğe sahip olan çelik yapı sistemlerine denilmektedir. Genel olarak ülkemizin büyük bir bölümü deprem bölgesinde yer almakta olduğundan çok sayıda yapının kullanımına uygun olmaktadır. Bu tarz çatı sistemleri güvenli, ekonomik ve kısa süre içinde yapıldığından çok yaygınlaşmıştır. Firmamız yüksek kalitede malzemeler ile en güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Sistemleri Özellikleri

Genel olarak birçok yapıların yapımında tercih edilen çelikkonstrüksiyon çatı sistemleri özellikleri bakımından ağır çelik ve hafif çelik olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca yalıtımlı ve yalıtımsız özelliklere de sahip olan çatı sistemleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu ürünler spor tesisleri, depolar, uçak hangarları, prefabrik, çelik sanayi yapıları, atölyeler ve binalarda kullanılan önemli güvenli sistemlerdir. Her zaman kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız en güvenilir olduğunu başarıları ile kanıtlamıştır.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Sistemleri Fiyatları

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün daha fazla yenilen firmamız doğru teknikler ile ara vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Her zaman vermiş olduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetini ve güvenini ilk sırada tutan firmamızda konstrüksiyon çatı sistemleri fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Çatıların yapılacağı alanın özelliklerine, ölçülerine ve kullanılan malzemelerin sayısına göre fiyatlar daha farklı olmaktadır. Firmamızda profesyonel ekibimiz ve teknolojik makinelerle çalışmalara devam edilmektedir.