• KOÇAKLAR ÇATI SİSTEMLERİ

  E-katalogumuz en kısa bir sürede bu sayfada hizmetinizde olacaktır.

  KOÇAKLAR ÇATI SİSTEMLERİ
 • KOÇAKLAR ÇATI SİSTEMLERİ İSTANBUL KENET ÇATI
  ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ TİTANYUM ÇİNKO ALAMÜNYUM KENET ÇATI BAKIR KENET ÇATI
 • KOÇAKLAR

  ÇATI

  Kenet, BGS, Galvaniz, Sac, Bakır, Alüminyum, Çinko, Titanyum, Trapez, Kiremit, Panel Çatı, Shingle Çatı Sistemleri konusunda faaliyet göstermekteyiz.
 • İSTANBUL KENET ÇATI

  İstanbul Kenet Çatı Kaplama Projelerinizde Çözüm Ortağı

  İstanbul Kenet Çatı Kenet çatı, genellikle çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan kurşun, alüminyum, bakır gibi malzemelerin farklı teknolojik işlemler ile çatı inşaatında kullanılması uygulamasının adıdır

  İSTANBUL KENET ÇATI
 • İstanbul Çinko Kenet Çatı

  Mimari yapıların en önemli noktalarından biri hiç şüphesiz çatılarıdır. İster konut ister ibadet veya plazalar için olsun, yapı bitirildiğinde üstünde yoğunlaşılan çatı sistemi için, yıllardır kullanılan çinko kenet çatı güzel bir alternatif olmaktadır.

  İstanbul Çinko Kenet Çatı
 • Bakır Kenet Çatı

  Bakır Kenet Çatı

  Uzun yıllardan beri kullanılan bakır kenet çatı sistemleri uzun ömürlü oluşları ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilmesi sebebiyle doğa dostudur
  Çinko Kenet Çatı

  Çinko Kenet Çatı

  Çinko kenet çatı çift kenet sistemleri çinko özlü burgulu bileşimler ve standart kenet sistemlerine göre ileri bir kenet sistemidir
  Galvaniz Kenet Çatı

  Galvaniz Kenet Çatı

  Galvaniz Kenet Çatı İklim koşullarını en iyi şekilde tolere etmesi ve dayanıklı olması, tercih sebepleri arasındadır.
  Titanyum Kenet Çatı

  Titanyum Kenet Çatı

  Titanyum Kenet Çatı Sadece konut ve iş yerleri için değil, cami kubbesi ve modern yapıların farklı dizayna sahip çatıları
 • İstanbul Titanyum Kenet Çatı

  titanyum kenet çatı kolay şekil alabilmesi ve özellikle rüzgar gibi çatıların deformasyonuna neden olacak iklim şartlarına dayanıklılığı tercih nedenidir

  İstanbul Titanyum Kenet Çatı
 • İstanbul Metal Kenet

  İstanbul Metal Kenet

  Koçaklar Çatı

  İstanbul Metal Kenet Çatı işlemlerinde çok büyük kolaylık sağlayan metal kenet çatı sistemi montajı ile de oldukça büyük avantajlar sağlar. 

 • METAL KENET ÇATI

  Koçaklar Çatı Sistemleri

  Çatı işlemlerinde çok büyük kolaylık sağlayan metal kenet çatı sistemi montajı ile de oldukça büyük avantajlar sağlar. Kenet saclar el pensesi ile birbirine monte edilebileceği gibi bu işlem kenet sıkma robotu aracılığı ile de yapılabilir.Kenet yapısı yalnızca çatı sistemlerinde değil cephe sistemlerinde de kullanılır. Isı yalıtımı sağladığından ve montajı kolay olduğundan cephe kaplamaların da kenet sistem kullanılmaya başlanmıştır.İstanbul Kenet çatı sistemleri 5 cm eğimle, tüm yapıların çatı kısmına uygulanabilmektedir. Levhalar halinde kullanıma sunulan bu ürünler, geçmeli sistem olduğu için sızdırmazlık ilkesini tam olarak karşılayabilmektedir. Ayrıca bakır ham maddesinin yıllar içinde oluşturduğu patine sebebiyle, yapılara tarihi bir doku da katmaktadır.

  METAL KENET ÇATI
 • KENET ÇATI AVANTAJLARI

  Koçaklar Kenet Çatı

  Kenet çatı, sac denilen yapıların kenet makinesi ile istenilen boylarda üretilip birbirine kenet sac bölümlerinden kenetlenmesi sistemiyle üretilen çatılardır. Son yıllarda montaj delikleri olmamasından dolayı yüzde yüz sızdırmazlık garantisi vermesi sebebiyle konut ve işletmelerin çatılama işlemlerinde tercih edilen bir sistem konumuna gelmiştir.Çatı Bakım ve Onarımında Minimum Maliyetler Çatı tadilatları zahmetli ve masraflı olmalarıyla bilinmektedir. Kenet çatı ortalama 50 yıl kadar bakım ve tadilat gerektirmemektedir. Yapının uzunluğuna uygun ölçülerde üretimi sağlandığı için, en az ek yapısına sahiptir. Kenetler arasındaki kapalı klipsler sayesinde sızdırmazlık özelliğini maksimum seviyede tutmaktadır.Daha Hafif, Daha Dayanıklı ve Daha Uzun Ömürlü Hafifliği sayesinde yapıya ağırlık bindirmeyerek daha sağlam yapılar oluşumunu garanti etmektedir. Ayrıca tüm iklim koşullarına gösterdiği maksimum direnç sayesinde olası bir afette zarar görmeyecektir. Darbe dayanıklılığı, alev almaması ve rüzgar direnci sayesinde olası bir doğal afette en güvenilir malzemelerdendir. Kenet çatı kolay şekillendirilebilmekte ve tüm mimari yapılara uyum sağlamaktadır.

  KENET ÇATI AVANTAJLARI
 • KOÇAKLAR KENET ÇATI SİSTEMLERİ

 • İstanbul Titanyum Kenet Çatı Kaplama
  titanyum kenet çatı kolay şekil alabilmesi ve özellikle rüzgar gibi çatıların deformasyonuna neden olacak iklim şartlarına dayanıklılığı sebebiyle, dünyada da en fazla tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.
  İstanbul Titanyum Kenet Çatı Kaplama
  İstanbul Galvaniz kenet çatı Kaplama
  Galvaniz yapısı itibariyle paslanmaya karşı dayanıklı olduğu için, uzun ömürlü kullanım olanağı sağlamaktadır ida ve çivi deliği barındırmadığı için geçirmezlik özelliğine sahiptir.
  İstanbul Galvaniz kenet çatı Kaplama
  İstanbul Bakır Kenet Çatı Kaplama
  Uzun yıllardan beri kullanılan bakır kenet çatı sistemleri ergonomik oluşları ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilmesi sebebiyle doğa ve bütçe dostudur. mimari zenginlik sağlamaktadır.
  İstanbul Bakır Kenet Çatı Kaplama
  İstanbul Çinko kenet çatı Kaplama
  çinko kenet çatı güzel bir alternatif olmaktadır. En az malzeme firesi ve en dayanıklı sistemlerden biri olması nedeniyle oldukça ekonomiktir.
  İstanbul Çinko kenet çatı Kaplama
  İstanbul Bakır Kenet Çatı kaplama
  Uzun yıllardan beri kullanılan bakır kenet çatı sistemleri ergonomik oluşları ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilmesi sebebiyle doğa ve bütçe dostudur.
  İstanbul Bakır Kenet Çatı kaplama
 • İstanbul Kenet

  Kenet Çatı işlemlerinde çok büyük kolaylık sağlayan metal kenet çatı sistemi montajı ile de oldukça büyük avantajlar sağlar. Kenet saclar el pensesi ile birbirine monte edilebileceği gibi bu işlem kenet sıkma robotu aracılığı ile de yapılabilir.

  Kenet yapısı yalnızca çatı sistemlerinde değil cephe sistemlerinde de kullanılır. Isı yalıtımı sağladığından ve montajı kolay olduğundan cephe kaplamaların da kenet sistem kullanılmaya başlanmıştır.

  İstanbul Kenet çatı sistemleri 5 cm eğimle, tüm yapıların çatı kısmına uygulanabilmektedir. Levhalar halinde kullanıma sunulan bu ürünler, geçmeli sistem olduğu için sızdırmazlık ilkesini tam olarak karşılayabilmektedir. Ayrıca bakır ham maddesinin yıllar içinde oluşturduğu patine sebebiyle, yapılara tarihi bir doku da katmaktadır.

  İstanbul Kenet çatı  , sac denilen yapıların kenet makinesi ile istenilen boylarda üretilip birbirine kenet sac bölümlerinden kenetlenmesi sistemiyle üretilen çatılardır. Son yıllarda montaj delikleri olmamasından dolayı yüzde yüz sızdırmazlık garantisi vermesi sebebiyle konut ve işletmelerin çatılama işlemlerinde tercih edilen bir sistem konumuna gelmiştir.

  Çatı Bakım ve Onarımında Minimum Maliyetler Çatı tadilatları zahmetli ve masraflı olmalarıyla bilinmektedir. İstanbul metal Kenet çatı ortalama 50 yıl kadar bakım ve tadilat gerektirmemektedir. Yapının uzunluğuna uygun ölçülerde üretimi sağlandığı için, en az ek yapısına sahiptir. Kenetler arasındaki kapalı klipsler sayesinde sızdırmazlık özelliğini maksimum seviyede tutmaktadır.

  Daha Hafif, Daha Dayanıklı ve Daha Uzun Ömürlü Hafifliği sayesinde yapıya ağırlık bindirmeyerek daha sağlam yapılar oluşumunu garanti etmektedir. Ayrıca tüm iklim koşullarına gösterdiği maksimum direnç sayesinde olası bir afette zarar görmeyecektir. Darbe dayanıklılığı, alev almaması ve rüzgar direnci sayesinde olası bir doğal afette en güvenilir malzemelerdendir. Kenet çatı Kaplama kolay şekillendirilebilmekte ve tüm mimari yapılara uyum sağlamaktadır.

whatsapp
Teklif Al
Telefon
X